Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3025591
12087
468
2 darab német porcelán tálka, egyik historizáló jelenettel, jelzett, kopással, d: 12-13 cm 3024514
12088
468
Aquincum porcelán Nőnap 1969 feliratos virágos tálka. Kézzel festett jelzett, kopott + 1 kis porcelán dobozka 4,5 cm 3043275
12089
468
3800
Santucci Deruta 4 személyes köretes készlet, jelzett, kopással, d: 11-23 cm 3003642
12090
468
Ezüst színű fatörzs váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm 2992059
12091
468
Japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 21 cm 2992066
12092
468
Retró német reggeliző szett (tányér, csésze és alj), kék színben. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 10 - 19 cm 3045833
12093
468
Porcelán szervírozótál. Német, XIX. sz vége, fülei lecsiszolva és bronz fogóval kiegészítve, sérüléssel, jelzett, 52x36 cm 2515959
12094
468
Gránit: retró váza, színes mázakkal festett porcelán, apró mázhiba, jelzett m: 20 cm 3041728
12095
468
ENS porcelán virágszirmok. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 6 m 3103632
12096
468
Antik német betegitató pohár. Jelzéssel (sorszám), hibátlan, h: 14 cm, m: 6 cm 2824905
12097
468
Angol hajós fajansz tányér, jelzett, mázrepedésekkel, d: 25 cm 3041704
12098
468
2200
Bavaria matricás doboz, jelzett, kopott aranyozás, 12x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események