Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3126664
12099
468
Francia porcelán bonbonier, lovas ábrázolással, fedél nélkül, jelzett, 11x9 cm 3125840
12100
468
19 darab antik fehér porcelán tányér, mély- és nagytányérok, zömmel cseh, közte Zsolnay, kopással, kis sérüléssel. 3139667
12101
468
Bassano porcelán virágcsokor asztaldísz. Jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm 3139643
12102
468
2200
Limoges kobaltkék festéses dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm 3149170
12103
468
Aquinum kis kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm 3149171
12104
468
Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm 3140586
12105
468
Kispest vizeskancsó. Jelzett, kopással, m: 22,5 cm 3140611
12106
468
3 darab kis kiöntő. Ausztria 19. sz, vége, jelzett, kopott, m: 8-9 cm 3140510
12107
468
Táncoló gyermekpár. Sorszámozott, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm 3111514
12108
468
3200
Original Gerzit "Wimbledon 1977" söröskorsó, kék mázzal festett oldalán az adott évben férfi győztes Björn Borg, illetve a női győztes Virginia Wade alakja látható. Jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm 3105334
12109
468
Aquincumi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm 3106453
12110
468
Wallendorf kínáló.Jelzett, kis kopással, d: 26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események