Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3144569
12111
468
Royal Dux őz. Jelzett, minimális kopással, m: 11 cm 3147301
12112
468
Férfi és női alakos sóborsszóró pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13,5-14,5 cm 3147712
12113
468
Versace mintás porcelán szalvétagyűrű szett, 6 db, jelzés nélkül, kis kopással, d: 5 cm 3145154
12114
468
Stuttgart porcelán gömbváza. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm 3145149
12115
468
Wallendorf kobalt festéses gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3144932
12116
468
Aquincum cipőt suvickoló lány. Jelzett, hibátlan, m: 9 cm 3145701
12117
468
3200
Skandináv design magasváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 42,5 cm 3144931
12118
468
Aquincum cipőt suvickoló lány. Jelzett, hibátlan, m: 9 cm 3142126
12119
468
1972, Budapesti Kerékpáros Szövetség Hollóházi díjplakett, jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm 3142125
12120
468
1972, Budapesti Kerékpáros Szövetség Hollóházi díjplakett, jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm 3144324
12121
468
Nevető Buddha. Jelzett, Kína, hibátlan, m: 13 cm 3147917
12122
468
Japán porcelán tál. Jelzett kis kopással d: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események