Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3159061
11738
468
Herendi Sévres stílusú kínáló. cca 19. sz. második fele, jelzett, egy repedéssel, d: 23,5 cm. Világoskék fonton virágos aranyfestett kartusokban virágcsokrok, peremnél pontszerű áttört mintázatok. Talpoldalán is festett virárgminták. 3161043
11739
468
11000
Herendi porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 18x30 cm 3164940
11740
468
Herendi Viktória mintás bonbonier. Lepke fogóval, jelzett, kis kopással, d: 10 cm 3084062
11741
468
Herend virágmintás váza, jelzett, 2. oszt. jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, m: 23 cm 3149217
11742
468
Herendi petrezselyemlevél mintás váza, bécsirózsás díszítéssel. Talpazaton körmös lábakon álló ovális vázatest, jelzett, hibátlan, 15x10 cm 3165228
11743
468
Herendi Viktória mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 28 cm 3161052
11744
468
Herendi inidiai kosár mintás bonbonniere kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10 cm 3161030
11745
468
Herendi indiai kosár mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 3161034
11746
468
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, rózsán minimális lepattanással d: 13 cm 3161036
11747
468
Herendi nyuszis porcelán tojás plasztikus virágokkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x7x10 cm 3161024
11748
468
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm 3162984
11749
468
Herendi zöld Apponyi mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 11, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események