Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3162976
11750
468
Herendi zöld Apponyi mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal d: 9 cm 3145691
11751
468
Herendi 2 darab VBO mintás kínáló, jelzett, egyik repedt, d: 12 cm 3141223
11752
468
Herendi Viktória mintás lapított váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2829562
11753
468
Óherendi zöld virágmintás kagylós kínáló, jelzett, kis kopásokkal, 7x12 cm 3065540
11754
468
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonnier, . Kézzel festett, jelzett, nem záródik jól d 9 cm + 2 db tálka 3159686
11755
468
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, d: 10 cm 3159681
11756
468
Herendi Fruits & Flowers mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 11x8 cm 3159697
11757
468
Herendi Rothschild mintás fonatos kosárka kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 4,5 cm 3159706
11758
468
Herendi Apponyi mintás kis váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13 cm 3159678
11759
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka. Jelzet, kis kopással, 11x9 cm 3159675
11760
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka. Jelzet, hibátlan, 13x8,5 cm 3159673
11761
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka. Jelzet, hibátlan, 14x9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események