Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3159305
11762
468
Herendi magyaros mintás csésze mokkás csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan. 3159304
11763
468
Herendi magyaros mintás csésze mokkás csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan. 3159314
11764
468
Herendi Apponyi zöld mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, rózsa fogóval, d: 9,5 cm 3159312
11765
468
Herendi 5 darab tárgy, a hamuzó, váza és csikkelnyomó hibátlan, a rózsa és gyűrűtartó sérült. Jelzettek. 3160995
11766
468
Herendi madárka. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm 3161000
11767
468
Herendi madárka. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 9 cm 3161002
11768
468
Herendi madárka. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 9 cm 3161003
11769
468
Herendi kanári. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm 3161006
11770
468
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3160980
11771
468
Herendi hecsedli mintás bonbonier. Kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 14x9,5 cm 3161046
11772
468
Herendi virág mintás bonbonniere kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x13 cm 3161050
11773
468
Herendi indiai kosár mintás kínáló kézzel festett, jelzett, sérült, 16x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események