Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3161056
11774
468
Herendi Viktória mintás bonbonniere kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm 3161027
11775
468
Herendi nyulak. Kézzel festett, jelzett, fülén apró lepattanással 13x13 cm 3161031
11776
468
Herendi Rotschild mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13x8 cm 3161038
11777
468
Herendi porcelán kacsapár, jelzett, hibátlan, 10x7 cm 3160632
11778
468
2 db Herendi nyuszi. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 9 cm, 6 cm 3162990
11779
468
4 db Herendi porcelán kis váza és tálka. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis kopással tálka 10 cm, váza 7 cm 3162978
11780
468
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett,hibátlan m:16 cm 3162981
11781
468
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett,hibátlan m:12 cm 3165872
11782
468
Herendi lila virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 3167265
11783
468
Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm 3139930
11784
468
Herendi Apponyi purpur mintás fonatos kínáló. Jelzett, sérült, d:11,5 cm 3128093
11785
468
Herendi eton mintás levél alakú kínáló. Jelzett, hibátlan, 14x11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események