Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3139931
11786
468
Herendi Apponyi zöld mintás fonatos kínáló. Jelzett, hibátlan, d:11,5 cm 3149148
11787
468
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan, dobozában d: 15,5 cm 3168388
11788
468
Herendi 3 darab kis tárgy: váza, tálka, jelzett, h: 9,5 cm alatt 3165233
11789
468
Herendi Apponyi mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12x9 cm 3159695
11790
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka.Jelzett, hibátlan, 9,5x7,5 cm 3159693
11791
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka.Jelzett, hibátlan, 9,5x7,5 cm 3159692
11792
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka.Jelzett, hibátlan, 9,5x7,5 cm 3159690
11793
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka.Jelzett, hibátlan, 9,5x7,5 cm 3159785
11794
468
Herendi 8 darab sérült és másodosztályú tárgy, klf méretben 3159307
11795
468
Herendi magyaros mintás csésze mokkás csésze alátéttel. Jelzett, alátéten repedéssel. 3160999
11796
468
Herendi madárka. Jelzett, kézzel festett, csőrén minimális kopással, m: 12,5 cm 3161023
11797
468
Herendi papagáj. Jelzett, hibátlan, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események