Herendi tálaló. Peremszélén fodrozódó szecessziós domború mintákkal dí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000007/Herendi-talalo-Peremszelen-fodrozodo-szecesszios-domboru-mintakkal-diszitett-viragcsok~II3159070
3159070
11720
468
32000
Kikiáltási ár:
32 000 Ft 86,49 EUR , 94,12 USD
Leírás: Herendi tálaló. Peremszélén fodrozódó szecessziós domború mintákkal díszített, virágcsokor és virágfonat mintákkal festett, jelzett, cca 19. sz vége, kis kopással, d: 31 cm
: nagy_andras