Zenélő nő figurás asztaldísz váza. cca 19. sz. vége, sorszámozott, sér... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000007/Zenelo-no-figuras-asztaldisz-vaza-cca-19-sz-vege-sorszamozott-serulessel-m26-cm~II3141188
3141188
12001
468
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Zenélő nő figurás asztaldísz váza. cca 19. sz. vége, sorszámozott, sérüléssel, m:26 cm
: karap_norbert