Retro kerámia gyűjtemény Tételek száma: 208
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3161580
11553
468
Retro ceramics collection
Tófej vastagon csorgatott mázas váza. Jelzett, mázhibákkal, m: 29,5 cm 3161590
11554
468
6500
Retro ceramics collection
Tófej iparművész mécsestartó.Jelzett, kopással, m: 27 cm 3161596
11555
468
5500
Retro ceramics collection
Türkizzel vonalazott narancsszínű retro váza. Jelzés nélkül, kopott, m: 26 cm 3161611
11556
468
Retro ceramics collection
Mázazott kék szigetekkel díszített iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 3161617
11557
468
4400
Retro ceramics collection
Tófej váza. Jelzett, mázhibás, m: 22 cm 3161620
11558
468
4400
Retro ceramics collection
Vérvörös mázas ikebana. Jelzett, hibátlan, d. 14 cm 3161632
11559
468
4400
Retro ceramics collection
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm 3161649
11560
468
4400
Retro ceramics collection
Tófej szálváza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3161713
11561
468
6500
Retro ceramics collection
Gorka iparművészeti Vállalat váza. Jelzett, kis kopással, m: 24,5 cm 3161726
11562
468
Retro ceramics collection
Retro német váza. Jelzett, hibátlan, m: 30 cm 3161762
11563
468
Retro ceramics collection
MÁ jelzéssel: asztaldísz. Mázas kerámia, kopással, m: 21 cm 3161783
11564
468
Retro ceramics collection
Tófej váza. Jelzett, mázrepedéssel, m: 20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események