Retro kerámia gyűjtemény Tételek száma: 208
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3162152
11577
468
Retro ceramics collection
Péter Ferenc: Türkizmázas váza. Jelzés nélkül,alján lepattanásokkal, m: 29,5 cm 3162154
11578
468
4400
Retro ceramics collection
Tófej füles váza. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 3162159
11579
468
5500
Retro ceramics collection
Tófej szivarváza. Jelzett, szájánál repedéssel, m: 29 cm 3162163
11580
468
4400
Retro ceramics collection
Tófej váza. Jelzett, kopással, m: 24,5 cm 3165584
11581
468
4800
Retro ceramics collection
Gránit mid-century ikebana. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3165590
11582
468
Retro ceramics collection
Retro iparművész repesztett mázas szálváza. cca 1960, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm 3165598
11583
468
4800
Retro ceramics collection
Miskakancsó, Tiszafüred környéke, jelzés nélkül, kis kopással, m: 19 cm 3167180
11584
468
Retro ceramics collection
Gránit hatalmas padlóváza. Jelzett, kis mázkopással, m: 59 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3160441
11585
468
4400
Retro ceramics collection
Retro márványmintás váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 23,5 cm 3160448
11586
468
Retro ceramics collection
Iparművészeti Vállalat retro váza. Jelzett, kopott, pattogzással, m: 27 cm 3160453
11587
468
Retro ceramics collection
Geometrikus mintával díszített retro kerámia kaspó, jelzés nélkül, kopással, d: 19 cm, m: 15 cm 3160456
11588
468
4200
Retro ceramics collection
Tófej kancsó. Jelzett, mázhibákkal, m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események