Retro kerámia gyűjtemény Tételek száma: 208
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3160460
11589
468
4400
Retro ceramics collection
Erdélyi István retro váza. Zsűri címkével, kopással, m: 25 cm 3160466
11590
468
Retro ceramics collection
Tófej váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 30,5 cm 3160467
11591
468
Retro ceramics collection
Edel Keramik váza. Jelzett, címkével jelzett, kopással, m: 26 cm 3160468
11592
468
Retro ceramics collection
Zsugormázas váza. Jelzett, kopással, m: 25,5 cm 3160473
11593
468
4400
Retro ceramics collection
Iparművész kerámia kaspó. Kopott, belsejében mázhibás, d: 25 cm, m: 11 cm 3160471
11594
468
Retro ceramics collection
Retro német geometrikus mintás váza. Jelzett, minimális kopással, m: 27,5 cm 3160475
11595
468
Retro ceramics collection
Tófej kaspó. Lepattanásokkal, jelzett, d: 23 cm, m: 12 cm 3160482
11596
468
4400
Retro ceramics collection
Királykék zsugormázas szárazvirág váza, mázhibákkal, d: 16 cm, m: 8 cm 3160480
11597
468
3400
Retro ceramics collection
Iparművészeti színes mázas dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 15 cm 3160479
11598
468
3400
Retro ceramics collection
Iparművészeti színes mázas dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm 3160495
11599
468
Retro ceramics collection
Fekete-piros foltos mintás iparművészeti kaspó. Jelzés nélkül, kis kopással, 23x16 cm 3160493
11600
468
4400
Retro ceramics collection
Feketekerámia modern váza, kavicsolt résszel, jelzett, kopással, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események