https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Üvegtárgyak

Tételek száma: 301

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Émile Gallé (1846-1904) Üveg díszváza, plasztikus szőlőmintával, savmart, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12124.

Émile Gallé (1846-1904) Üveg díszváza, plasztikus szőlőmintával, savmart, jelzett, hibátlan, m: 13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Német üveg váza a Német-Római Birodalom emlékére. Nagy méretű, kézzel festett, szakított, hutaüveg váza. rajta felirat 1618 Das heilige Römisch Teutsche Reich mit seinem Gliedern allzugleich valamint a részes német államok címereivel és királyaival. 31 cm / German glass vase commemorating the German-Roman Empire. A large, hand-painted, cracked glass vase. it has the inscription 1618 Das heilige Römisch Teutsche Reich mit seinem Gliedern allzugleich and the coats of arms and kings of the participating German states. 31 cm
12125.

Német üveg váza a Német-Római Birodalom emlékére. Nagy méretű, kézzel festett, szakított, hutaüveg váza. rajta felirat "1618 Das heilige Römisch Teutsche Reich mit seinem Gliedern allzugleich" valamint a részes német államok címereivel és királyaival. 31 cm / German glass vase commemorating the German-Roman Empire. A large, hand-painted, cracked glass vase. it has the inscription "1618 Das heilige Römisch Teutsche Reich mit seinem Gliedern allzugleich" and the coats of arms and kings of the participating German states. 31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
12126.

Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Takács Györgyi: Ló motívummal díszített üveg jardiniere, jelzett, hibátlan, 25×25 cm
12127.

Takács Györgyi: Ló motívummal díszített üveg jardiniere, jelzett, hibátlan, 25×25 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
EUR
,
135,29
USD
Ajánlatok száma:
1
9 darab Murano figura, jelzés nélkül, közte 1-1 sérüléssel, m: 12 cm alatt
12128.

9 darab Murano figura, jelzés nélkül, közte 1-1 sérüléssel, m: 12 cm alatt

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Murano: Madár pár. Kézzel készült üveg, egyik jelzett, hibátlan állapotban, m: 15-16 cm, h: 19-20 cm, gyűjtői darab!
12129.

Murano: Madár pár. Kézzel készült üveg, egyik jelzett, hibátlan állapotban, m: 15-16 cm, h: 19-20 cm, gyűjtői darab!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzéssel, ingával, hibátlan, 57x34 cm
12130.

Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzéssel, ingával, hibátlan, 57x34 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
12131.

Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Tiffany jellegű ólomüveg csillár d: 52 cm Működik, húzós kapcsolóval
12132.

Tiffany jellegű ólomüveg csillár d: 52 cm Működik, húzós kapcsolóval

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Kristály üveg váza, csiszolt mintával, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12133.

Kristály üveg váza, csiszolt mintával, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Pál Jenő Borsodszirák szódás, szikvizes palack jelzett csőrös fejjel 27 cm
12134.

Pál Jenő Borsodszirák szódás, szikvizes palack jelzett csőrös fejjel 27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Borsodmegyei Vendéglősök, Korcsmárosok és Kávésok Rt. szikvízgyára Miskolcz feliratos szódás, szikvizes palack jelzett porcelánbetétes fejjel 27 cm
12135.

Borsodmegyei Vendéglősök, Korcsmárosok és Kávésok Rt. szikvízgyára Miskolcz feliratos szódás, szikvizes palack jelzett porcelánbetétes fejjel 27 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

468. aukció:


Megtekintés: június 17-20. között;


Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;


Fizetési határidő: július 5.


Elszámolás: július 10-től

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz