Üvegtárgyak Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3160177
12305
468
Glass-objects
Ólomkristály whiskey pohár készlet, 6 darab, hibátlan, m: 9,5 cm 3159286
12306
468
Glass-objects
Fürdőpohár. cca 1880, osztrák, a marienbadi gyógykút köszörült képével díszítve, kis kopással, m: 10,5 cm 3159271
12307
468
3200
Glass-objects
Parádi csipkemintás bonbonier. Zománcfestett királykék üveg, pattanással, d: 11 cm + Antik cseh malachitüveg bonbonier, kis kopással, d: 9,5 cm 3159265
12308
468
4200
Glass-objects
Bohemia lila opalinüveg bonbonier, jelzés nélkül, hibátlan, d: 9 cm 3159425
12309
468
Glass-objects
7 darab antik gyógyszeres üvegcse, 19-20. sz., közte Lamprecht, Dr. Hobein Cement, zománcfestett üvegcse, m: 12 cm alatt 3159422
12310
468
Glass-objects
cca 1915, Fodormentha-Lysoform toroköblítő szesz préselt kalcedonüveg tégely, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 3159384
12311
468
Glass-objects
Art deco cseh malachitüveg doboz, jelzés nélkül, kis kopással, 12x9,5 cm 3159393
12312
468
Glass-objects
Emlékpohár. cca 19. sz. második fele, magyar vagy cseh, tagozódó talpazattal, lapokra tagolt pohártest, aranyozott szájrésszel, jelzés nélkül, kopással, m: 10 cm 3159377
12313
468
Glass-objects
Schmidt Viktor és Fiai Budapest kúrapohár. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3159593
12314
468
Glass-objects
Antik mohazöld hutaüveg kancsóváza. Jelzés nélkül, anyagában színezett, hibátlan, m: 19 cm 3166746
12315
468
4200
Glass-objects
Antik ovális kristály kínáló, ezüstpácolt és hántolt díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, 31x19 cm 2786297
12316
468
4800
Glass-objects
Kék kristály váza, csorbákkal, m: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események