Üvegtárgyak

Tételek száma: 301

Cseh mangán színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
12148.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
12149.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Cseh lilán színezett üvegváza, cca 1960 designer: Oldrich Lipsky. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
12150.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
12151.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Asztali lámpa üveg test, üveg búra, levél mintás, többrétegű, homokfúvott, csiszolt, jelzett (Pataki?) Búra belső felén apró lepattanással 36 cm
12152.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
12153.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
cseh, XIX. sz. második fele, Haida kék italos üveg és 3 darab pohár, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 8-24 cm
12154.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
12155.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Mohr jelzéssel (Margaret Mohr?): Kék iparművész váza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 26 cm
12156.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Szangyal Gyula szikvízüzeme Ároktő feliratos szódás, szikvizes palack 28 cm
12157.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Murano csavart alakú váza, cca 1960, jelzés nélkül, hibátlan, m: 39,5 cm
12158.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Mstisov cseh Rhapsody váza. Terv.: Frantisek Zemek. cca 1960/70, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
12159.

Mstisov cseh "Rhapsody" váza. Terv.: Frantisek Zemek. cca 1960/70, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események