Üveggömbök asztaldísz. 4 darab egybeolvasztott gömbből álló asztaldísz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~1000008/Uveggombok-asztaldisz-4-darab-egybeolvasztott-gombbol-allo-asztaldisz-jelzes-nelkul-k~II3162523
3162523
12380
468
Glass-objects
Leírás: Üveggömbök asztaldísz. 4 darab egybeolvasztott gömbből álló asztaldísz, jelzés nélkül, kis kopással, 10x10x8 cm
: karap_norbert