Üvegtárgyak Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3167175
12365
468
Glass-objects
Antik hutaüveg kétcsőrös italos üveg, pattogzással, m: 23 cm 3167240
12366
468
Glass-objects
1963 Vallásos témájú ólomkép, jelzett, sérült, 37x32 cm 3166755
12367
468
3200
Glass-objects
Antik só-, bors- és fűszerkínáló készlet, cca 1930, tartón, kis kopással, 20x10,5 cm 3165482
12368
468
Glass-objects
Murano ritkább kisméretű üveghal. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 15 cm 3165254
12369
468
Glass-objects
Csiszolt bordó váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 27,5 cm 3164953
12370
468
Glass-objects
Antik italos üveg, dugóval, kis kopással, m: 17 cm 3166126
12371
468
Glass-objects
Cseh anyagában színezett asztaldísz. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 12 cm, m: 9 cm 3166124
12372
468
Glass-objects
Orrefors asztaldísz. Jelzett, vízkővel, d: 13,5 cm, m: 9,5 cm 3166116
12373
468
Glass-objects
Marita Voigt terve, Alex sorozat, 1970 körül, német design ólomkristály váza. Több rétegű, optikailag díszített üveg. Jelzés nélkül, lepattanással, m: 22,5 cm 3166269
12374
468
Glass-objects
Antik patikai üveg, dugóval, hibátlan, m: 20 cm 3166401
12375
468
Glass-objects
Murano ékszertartó. Anyagában színezett, hibátlan, h: 19,5 cm, m: 10 cm 3166395
12376
468
Glass-objects
Kristály gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft