Festmények és grafikák

Tételek száma: 950

Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér I., 1980. Ofszetfesték, karton, jelzett. 88x66 cm. Reprodukálva: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon (oldalszám nélkül) Üvegezett fakeretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Rectangular space I. Offset paint on paper, signed, 88x66 cm. Reproduced in the book: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon. Framed.
10000.

Kikiáltási ár:
1 300 000 Ft
3 421,05
3 714,29
10001.

Kikiáltási ár:
1 200 000 Ft
3 157,89
3 428,57
10002.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
894,74
971,43
10003.

Kikiáltási ár:
800 000 Ft
2 105,26
2 285,71
10004.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
526,32
571,43
10005.

Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 105,26
1 200,00
10006.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
842,11
914,29
10007.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
526,32
571,43
Szikora Tamás (1943-2012): Doboz, 1997. Olaj, ceruza, kollázs, fa, jelezve jobbra lent. 72x42 cm.
10008.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
473,68
514,29
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktív kompozíció (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
10009.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
394,74
428,57
Fajó János (1937-2018): Vonaltól a struktúráig II. szitanyomat, karton 1975. Szitanyomat, karton. Jelezve balra lent: Fajó 75. Két sarkán kopással, hátoldalán autográf felirattal és pecséttel jelezve 29x29 cm
10010.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
171,05
185,71
10011.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 052,63
1 142,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft