Festmények és grafikák

Tételek száma: 950

Czeglédi Gábor (1970-): Selmecbányai utca, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, E./A. 2(?)/XXX számozással. 19,5x16,5 cm
10208.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Csikós Tibor (1957-): "Á Tóth Menyhért". Rézkarc, repesztés, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 26,5x15,5 cm
10209.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Csikós Tibor (1957-): "Folyamat G 02". Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 35x25 cm
10210.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
10211.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
315,79
342,86
10212.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
10213.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
110,53
120,00
10214.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
10215.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,84
40,00
Dezső József (1935-1995): Tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív keretben, 39,5×69,5 cm
10216.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
Détári Dettár György (1892-1951): Aratás, 1929. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 24x34 cm
10217.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
45,71
Dukai Zsófia (?-): Önarckép, 2004. Akvarell, karton, jelzett, 21x14,5 cm
10218.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Dukai Zsófia (?-): Anarchia, smile. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x7 cm
10219.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,42
20,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft