Festmények és grafikák

Tételek száma: 950

Szyksznian Wanda (1948-): Múzsák. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/50), 17,5x12,5 cm
10852.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,42
20,00
Szyksznian Wanda (1948-): Vízi világ (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 31x12,5 cm
10853.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
25,71
Szyksznian Wanda (1948-): Motívumok (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 28x13 cm
10854.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
25,71
Amerigo Tot (Tóth Imre) (1909-1984): Antik jelenet 1933. Ceruza, papír, jelzett. Régi emlékkönyvbe rajzolva 18x12 cm
10855.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
78,95
85,71
Amerigo Tot (1909-1985): Amerigo Tot budai várban lévő műteremháza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm
10856.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
10857.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
94,74
102,86
Tuka László (1924-2007): Őszi párviadal (szarvasok). Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (84/100), Üvegezett fakeretben, 32,5×43 cm
10858.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Tuka László (1924-2007): Muflon. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/100), Üvegezett fakeretben, 41,5×25,5 cm
10859.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Thuróczy Zoltán (1935-): Napraforgók. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat kissl töredékes címkéjével. Apró sérüléssel 60x70 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10860.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
171,05
185,71
Tóásó Edit (-): Ajtó, 2001. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, 19x14 cm
10861.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,47
10,29
Tolnay Imre (1968-): Kultúr-lelet II., 2005. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII/V számozással. 35x27 cm
10862.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
10863.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
114,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft