Festmények és grafikák

Tételek száma: 950

Rauscher Lajos (1845-1914): Arab város minarettel. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 (?) és Hoffmann Ferenc képkeretező címkéivel. 30x27 cm. Üvegezett fakeretben.
10086.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
50,00
54,29
Pleidell János (1915-2007): Balatoni fények, 1985. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben, 30×41 cm / János Pleidell (1915-2007): Lights at Balaton, 1985. Watercolour on paper, signed. Framed with glass, 30×41 cm
10087.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
142,86
Halápy János (1893-1960): Füredi uszodában, 1938. Akvarell, pasztell, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Halápy János autográf feliratával és Nemzeti Szalon kissé töredékes raglapjaival. Kiállítva: XC (90.) csoportkiállítás, Nemzeti Szalon, Bp., 1939 május, katalógus 102. v. 108. tétel (mindkettő címe: Füredi uszodában). 33,5x48 cm. Üvegezett fakeretben. / watercolour and pastell on paper, signed lower left, exhibited in 1939, framed.
10088.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
342,11
371,43
10089.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
144,74
157,14
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Szikrák" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
10090.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
84,21
91,43
Udvary Pál (1900-1987): Tátrafüred. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×49 cm
10091.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
10092.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
142,86
10093.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
157,89
171,43
cca 1970 Szabolcs-Szatmár. Kondor Lajos, Csisztu Mihály, Hertay Mária, Rozanits Tibor és Vagyóczky Károly 2-2 rézkarca a megye épületeiről, tájairól. hn., én, ny.n., 1 sztl. lev.+10 t. (rézkarcok, több jelzett.) Haránt-alakú mappában, karton-tokban, 10x14,5 cm
10094.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,42
20,00
Ábrahám Rafael (1929-2014):: Világrobbanás. Szitanyomat, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett fakeretben, lapméret 52x35 cm
10095.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
25,71
Ábrahám Rafael (1929-2014): Házak. Fametszet, papír, jelzett.,6x7 cm Üvegezett keretben
10096.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Ásztai Csaba (1948-): Emlékezés. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/24), 13×20 cm
10097.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,58
12,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft