Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 37

Nagy Béla (szerk.): Félezer Fradi nap - 500 nap a Fradi-krónikából 1996. január 1. - 1997. május 15.1997, FTC, papírkötés, névre szóló.
19266.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Horváth Antal: Az évszázad mérkőzése 6:3. A nagy esemény 50, évfordulójára írta - - a kiváló riporter Szepesi György hangja alapján. Az író által dedikált példány!
19267.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Dr. Serényi János: A bátrak harca. Beszélgetések a kalandos életű, 10 danos karatemesterrel Masutatsu Oyamával. Bp., 1988, Origo-press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19268.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Dénes Tamás Lakat T. Károly Hegyi Iván: Válogatott gyűjtemény - Száztíz év legemlékezetesebb futballmérkőzései címeres mezben. 2012, MLSZ, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, Hegyi Iván által dedikált.
19269.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Hunt, John:  The Ascent of Everest. Foreword by H. R. H. the Duke of Edinburgh, Chapter 16 by Sir Edmund Hillary, Appendices by Members of the Expedition.  (London, 1953). Hodder & Stoughton (Printed by Hazell, Watson and Viney Ltd.) 1 t. (színes címkép) + XX + 299 + [1] p. + 31 t. (7 színes, 24 kétoldalas).  A katonai családba születő John Hunt (1910-1998) katonatiszt, hegymászó, a világ legmagasabb hegycsúcsára, a Mount Everestre vezető első, 1953. évi expedíció vezetője. Oldalszámozáson belül térképvázlatokkal, karikatúrákkal, rajzokkal és ábrákkal illusztrált beszámolója a magashegységi túrázás történeti jelentőségű dokumentuma. A kötet első kiadása a sikeres csúcstámadás évében jelent meg, példányunk az azonos évben megjelenő második lenyomatból származik.  Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált, enyhén sérült eredeti védőborítóban. Jó példány.
19270.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
19271.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Ferencvárosi Torna Clubbal kapcsolatos 8 darab könyv és kiadvány, közte FTC Napló, FTC műsorlap, Kupatörténetek, Labdarúgó MNK története, Ezerszer a győzelemért.
19272.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
19273.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
19274.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
19275.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
MTK sportklubbal kapcsolatos 2 darab kiadvány: Száz éves az MTK-VM Sportklub, MTK-VM műsorfüzet. 1980-1988, papírkötés.
19276.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
19277.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft