https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 229

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyar Fürdőkalauz. Szerk.: Erdős József. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1911. évi kiadás (Tata, Engländer) reprintje! Kiadói kartonált papírkötésben.
19168.

Magyar Fürdőkalauz. Szerk.: Erdős József. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1911. évi kiadás (Tata, Engländer) reprintje! Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
2
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős, s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1987, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképpel. Az 1929-es reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötésben.
19169.

Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős, s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1987, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképpel. Az 1929-es reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Mészáros Ede: Sopianae, Pécs rómaikori neve. Pécs, 1936, Pécsi Városi Múzeum. (Dunántúl Pécsi Egyetemi ny.). 15,[1]p. Tűzve papírborítóval
19170.

Mészáros Ede: Sopianae, Pécs rómaikori neve. Pécs, 1936, Pécsi Városi Múzeum. (Dunántúl Pécsi Egyetemi ny.). 15,[1]p. Tűzve papírborítóval

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
1
6 db Budapesttel kapcsolatos könyv és ismertető kiadvány: Dercsényi Balázs: Budapesti műemlékek.; Prohászka László: Budavári szoborkalauz.; Hannig Miklós: Séta az országházban.; Műemlékeink sorozat 3 kötete: Az Operaház; Római fürdők Budán; A Magyar Nemzeti Galéria palotája. Vegyes állapotban.
19171.

6 db Budapesttel kapcsolatos könyv és ismertető kiadvány: Dercsényi Balázs: Budapesti műemlékek.; Prohászka László: Budavári szoborkalauz.; Hannig Miklós: Séta az országházban.; Műemlékeink sorozat 3 kötete: Az Operaház; Római fürdők Budán; A Magyar Nemzeti Galéria palotája. Vegyes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Az Esztergom-Vízivárosi Irgalmas Nővérek Érseki Szent Margit Leánygimnáziumának évkönyve az 1941-42. iskolai évről. Az iskola fennállásának XII. éve. Közzétette: Blaskovics Placid. Esztergom, 1942, Iskola Igazgatósága, (Mercur-ny., Győr), 84 p. Kiadói papírkötés, a borítón az iskola képével, gerinc alján apró sérüléssel, kissé foltos borítóval, máskülönben jó állapotban.
19172.

Az Esztergom-Vízivárosi Irgalmas Nővérek Érseki Szent Margit Leánygimnáziumának évkönyve az 1941-42. iskolai évről. Az iskola fennállásának XII. éve. Közzétette: Blaskovics Placid. Esztergom, 1942, Iskola Igazgatósága, (Mercur-ny., Győr), 84 p. Kiadói papírkötés, a borítón az iskola képével, gerinc alján apró sérüléssel, kissé foltos borítóval, máskülönben jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,84
EUR
,
2,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Geuters Die grüne Steiermark. Anhang: Wintersport und Autotouren in der Steiermark. Berlin, 1925, Geuters Reiseführerverlag Büttner. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány levés lap széle kissé foltos, össz. 8 kihajtható térképpel!
19173.

Geuters Die grüne Steiermark. Anhang: Wintersport und Autotouren in der Steiermark. Berlin, 1925, Geuters Reiseführerverlag Büttner. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány levés lap széle kissé foltos, össz. 8 kihajtható térképpel!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,32
EUR
,
1,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Guido Ruata: Le acque salutari d'Italia. Roma, 1942. 52 p. sok illusztrációval. Kiadói papírkötésben
19174.

Guido Ruata: Le acque salutari d'Italia. Roma, 1942. 52 p. sok illusztrációval. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,84
EUR
,
2,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Bodnár Gyula (szerk.): Esztergom. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, borító szakadozott
19175.

Dr. Bodnár Gyula (szerk.): Esztergom. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, borító szakadozott

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
id. Berecz Sándor Szerk.: Huzsvár László Pusztatemplom - Egy darab Szentföld (az aracsi bencés apátság története) Temerin, 1970. 191p. Kiadói papírkötésben
19176.

id. Berecz Sándor Szerk.: Huzsvár László Pusztatemplom - Egy darab Szentföld (az aracsi bencés apátság története) Temerin, 1970. 191p. Kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,58
EUR
,
1,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Genthon István: Budapest múltja és művészete. Kincsestár. Bp.,1932., Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
19177.

Genthon István: Budapest múltja és művészete. Kincsestár. Bp.,1932., Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,32
EUR
,
1,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Tájékoztató Olaszországba utazóknak. Ente Nazionale Industrie Turistiche Ferrove dello Stato (ENIT.) Firenze, 1933, Vallechi Editore. Kiadói papírkötés.
19178.

Tájékoztató Olaszországba utazóknak. Ente Nazionale Industrie Turistiche Ferrove dello Stato (ENIT.) Firenze, 1933, Vallechi Editore. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Benne kivágásokkal. Benne felvidéki és kárpátaljai regélő romokról szóló történetekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
19179.

Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Benne kivágásokkal. Benne felvidéki és kárpátaljai regélő romokról szóló történetekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz