https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 259

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ikon - Gábriel arkangyal. cca 18. sz. vége - 19. sz. első fele, feltehetően szerb, tojástempera, fa, keretben. Töredék, restaurált, 46x23 cm
12409.

Ikon - Gábriel arkangyal. cca 18. sz. vége - 19. sz. első fele, feltehetően szerb, tojástempera, fa, keretben. Töredék, restaurált, 46x23 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
263,16
EUR
,
285,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm
12410.

Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
263,16
EUR
,
285,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1880, Orosz Birodalom, Vaszilij Stepanyovics Batasev, Tula, Antik bronz szamovár. Dátumozott pecsétekkel hitelesített bronz szamovár, Szép, gyűjtői állapotban. M: 47 cm. / cca 1880, Russian Empire,Vasili Stepanovich Batasev Tula, Antique bronze samovar. Authenticated with dated stamps, In good collector's condition. H: 47 cm.
12411.

cca 1880, Orosz Birodalom, Vaszilij Stepanyovics Batasev, Tula, Antik bronz szamovár. Dátumozott pecsétekkel hitelesített bronz szamovár, Szép, gyűjtői állapotban. M: 47 cm. / cca 1880, Russian Empire,Vasili Stepanovich Batasev Tula, Antique bronze samovar. Authenticated with dated stamps, In good collector's condition. H: 47 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
210,53
EUR
,
228,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Ikon - Istenanya a gyermek Jézussal. cca 19. első fele-közepe, feltehetően szerb, tojástempera, fa, kopásokkal, 13,5x12,5 cm
12412.

Ikon - Istenanya a gyermek Jézussal. cca 19. első fele-közepe, feltehetően szerb, tojástempera, fa, kopásokkal, 13,5x12,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
EUR
,
114,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Kovács Géza: Magyar mustrák című, 1926-os vagy 1930-as kiadású könyvének 53 darab klf méretű nyomódúca, zömmel a könyvben is bemutatott magyar képzőművészeti díszítőmintákkal. Könyvtörténeti ritkaság!
12413.

Kovács Géza: Magyar mustrák című, 1926-os vagy 1930-as kiadású könyvének 53 darab klf méretű nyomódúca, zömmel a könyvben is bemutatott magyar képzőművészeti díszítőmintákkal. Könyvtörténeti ritkaság!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
EUR
,
142,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Mária a kisdeddel - Versailles stílusú tapestry / faliszőnyeg. Francia, cca 19. sz közepe - második fele, nyomott színezéssel, hátoldalon némi folttal, 120x78 cm
12414.

Mária a kisdeddel - Versailles stílusú tapestry / faliszőnyeg. Francia, cca 19. sz közepe - második fele, nyomott színezéssel, hátoldalon némi folttal, 120x78 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
EUR
,
142,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Monumentális, japán, Satsuma jellegű porcelán lámpatest, jelzés nélkül, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, 1950-70 körül, korának megfelelő állapotban, fa talapzaton, m: 80 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
12415.

Monumentális, japán, Satsuma jellegű porcelán lámpatest, jelzés nélkül, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, 1950-70 körül, korának megfelelő állapotban, fa talapzaton, m: 80 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
78,95
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890 Antik osztrák házioltár. Fa, gipsz rátét, laparanyozás, üvegbúra, ébenfa talp. Felújított, szép állapotban, ritka! M: 51 cm
12416.

cca 1890 Antik osztrák házioltár. Fa, gipsz rátét, laparanyozás, üvegbúra, ébenfa talp. Felújított, szép állapotban, ritka! M: 51 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
126,32
EUR
,
137,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Budapesti Önkéntes Tűzoltó Egylet tűzoltósisak, 1886, korának megfelelő állapotban szegecshiánnyal, 29x26 cm
12417.

Budapesti Önkéntes Tűzoltó Egylet tűzoltósisak, 1886, korának megfelelő állapotban szegecshiánnyal, 29x26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
EUR
,
114,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Kaukázusi Kuba-Kunakend gyapjú szőnyeg gördesz csomózás, kb 1910 kisebb hibákkal, jó állapotban 200x136 cm.
12419.

Kaukázusi Kuba-Kunakend gyapjú szőnyeg gördesz csomózás, kb 1910 kisebb hibákkal, jó állapotban 200x136 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
473,68
EUR
,
514,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm  ///  "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
12420.

Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
789,47
EUR
,
857,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik szentkép. Ikon. XIX. sz. Aranyozott keretben, üveg mögött, 19x21 cm
12421.

Antik szentkép. Ikon. XIX. sz. Aranyozott keretben, üveg mögött, 19x21 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
6

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz