Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 259

12627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
12628.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
Art deco ékszerdoboz. Oroszlánkörmös lábakon álló téglatest, elemekből épített zsírkő, kis kopottsággal, 17,5x13x14 cm
12629.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,42
9,14
12630.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
12631.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,58
12,57
Antik társláda. Fém, réz, 24x15x12,5 cm
12632.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
12633.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Berndorf (BMF) ezüstözött alpakka levélbontó, jelzett, h: 23 cm
12634.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Antik orosz utazóikon, nyomattal, 13x10,5 cm
12635.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Art deco tortalapát. Ezüst nyelű, szaru. Jelzett 21 cm
12636.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Antik ezüstözött kanál készlet, vallásos figurális ábrázolással, dobozában, h: 11,5 cm
12637.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
12638.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,84
2,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft