https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 259

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
12507.

Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,00
EUR
,
27,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Szecessziós mennyezeti lámpa. Bronz, homokfújt üveg búrával, új kábelezéssel, korának megfelelő állapotban, a búrán kis csorba, h: 75 cm
12508.

Szecessziós mennyezeti lámpa. Bronz, homokfújt üveg búrával, új kábelezéssel, korának megfelelő állapotban, a búrán kis csorba, h: 75 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,95
EUR
,
31,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó laza 30x23 cm
12509.

Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó laza 30x23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,37
EUR
,
24,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik dohány kínáló, ón, hibátlan üveg betéttel. 30 cm
12510.

Antik dohány kínáló, ón, hibátlan üveg betéttel. 30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagyméretű csillár. Elegáns bronz csillár, 6 tölcsér alakú égővel,középső tányér plasztikus nagyméretű gyümölcs füzérrel díszitve, már modern kábelezéssel, szép régi patinával. Működik, korának megfelelő szép állapotban.. d: 50cm
12511.

Nagyméretű csillár. Elegáns bronz csillár, 6 tölcsér alakú égővel,középső tányér plasztikus nagyméretű gyümölcs füzérrel díszitve, már modern kábelezéssel, szép régi patinával. Működik, korának megfelelő szép állapotban.. d: 50cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
126,32
EUR
,
137,14
USD
Ajánlatok száma:
1
Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm
12512.

Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,47
EUR
,
42,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm
12513.

Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm
12514.

Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,95
EUR
,
31,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm
12515.

Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,84
EUR
,
40,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm
12516.

Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
EUR
,
45,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szecessziós bronz hamuzó, pelikán díszítménnyel, kopással, m: 15x12x14 cm
12517.

Szecessziós bronz hamuzó, pelikán díszítménnyel, kopással, m: 15x12x14 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
12518.

Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz