Nyomtatványok

Tételek száma: 438

1913 Isten igéje, népies szentírás-magyarázó folyóirat. I. évf. 19. és 20. szám. Felelős szerkesztő: Masznyik Endre. Pozsony, 1913, Wigand K. F. könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, borítón apró felületi ésrülésekkel (feltehetően címke okozta), máskülönben jó állapotban.
17933.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,58
1,71
17934.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
73,68
80,00
1913 Zombor, az Evang. közérdek c. egyházi, iskolai és társadalmi lap I. évf. 10. száma.
17935.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
1913 Századok legendái. Írták: Ambrus Zoltán, Bársony István, Bródy Sándor, Déchy Mór, Kenedi Géza, Krudy Gyula, Lovik Károly, Pekár Gyula, Sebestyén Károly, Szász Zoltán. Szerk.: Virter Ferenc. Benne izgalmas témákkal, vadászat, lovas-sport, divat, művészet, hegymászás...stb. Bp., [1913], Országos Monografia Társaság,(Hornyánszky-ny.), 4+373+1 p. Rendkívül gazdag, izgalmas képanyaggal illusztrált. Oldalszámozáson belül 22 egészoldalas képtáblával. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, levált elülső táblával, hiányos gerinccel, szakadozott címlappal, sérült, hiányos tartalomjegyzékkel, szétvált kötéssel (32-33 oldal között), az elülső szennylap és a címlap levált, egy tábláról a kép hiányzik, 41x31x4 cm
17936.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
1914 A Nyugat 6 db száma egybekötve: VII. évf. 1., 3., 5-8. sz., 1914. jan. 1.- ápr. 16. Szerk.: Ignotus, Ady Endre, Fenyő Miksa. Félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, néhány lap kijár.
17937.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
1914 2 lapon 4 db levelezőlap terv melléklet a Díszítőművészet 1914, es első évfolyamából. Litográfiák Fejes, Schóber, Zombori, Erbits művei.
17938.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,95
9,71
Schoditsch Lajos: A tetőfedő és épület-bádogos. Mintalapok.  Mintalapok. Bp. (1914) Korvin Testvérek.9 t mell. Iparosok könyvtára. Korabeli mappában. + Feyér Gyula: A víz- és gázvezeték-szerelő. Mintalapok. II. Bp., Korvin. 7 t Hiányosok
17939.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
17940.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
1915 Az Esztergomi Friss Ujság aug. 11- i száma, címlapon Károly trónörökös és Zita hercegné képével és üdvözlésükre írt verssel jó állapotban
17941.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Feyér Gyula: Épületlakatos mintalapok. I. rész. Bp. (1915) Korvin Testvérek. 28p. + 10 t mell (hiányos). Iparosok könyvtára. Korabeli sérült papírmappában.
17942.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
1916 Debrecen, az Alsó nyírvízszabályozó társulat rendes közgyűlésének, ill. választmányi ülésének jegyzőkönyve, valamint a debreceni m. kir. kulturmérnöki hivatal véghatározata Liszkay Tibor, dr. Hadházy Zsigmond és érdektársai vízi művei engedélyezése tárgyában (össz. 3 db). Tűzve, 20 p., 16 p., 12 p.
17943.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
1916 3 db IV. Károly királlyal és a koronázással foglalkozó újság
17944.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft