Nyomtatványok

Tételek száma: 438

1844 Honderű. Szépirodalmi, művészeti és divatlap. II. évf.23. sz. Szerk. és kiadja: Petrichevich Horváth Lázár. Buda, Kir. Egyetem-ny.,(16) p. Mellékletek nélkül. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül.
17837.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
1844 Pesti Divatlap. 1. évnegyed hiányosan. 1-400 hasáb, kb a fele hiányzik a lapoknak + új évnegyed 1-160p. Szerkesztette: Vachot Imre, segédszerkesztő Petőfi Sándor. Vörösmarty, Petőfi, Fáy. A Nemzetei kör, Tompa írásait közli elsőként. Bp., 1844. M. K. Egyetemi Ny. A színes műmellékletek hiányoznak. Korabeli fűzés, sérült lapokkal.
17838.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
cca 1850-1860 Virágok, gyümölcsök, növények, 3 db litográfia, Lith. Druck u. Verlag v. Wilh. Hermes, Berlin, részben kissé foltos lapok, 22x14 cm
17839.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
1850 Pápa, református köztanácskozáson kiállított jegyzőkönyv
17840.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
1851 Buda, német nyelvű adóhirdetmény
17841.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
1853,1859 A Pest-Ofner Zeitung (Pest Budai újság) 2 db száma
17842.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
1856-1861, 1879. A Vasárnapi Újság 5 db száma (1856 33. sz., 1856. aug. 17, 1861 VIII. évf. 5., 29.,33. sz., 1861. feb. 3., jul. 21., aug. 18., 1879 XXVI. évf. 5. sz., 1879. feb. 2.) Fametszetű illusztrációkkal, hírlapbélyegekkel, mindegyik szám hiányos, az 1879-es szám címlapja leszakadt.
17843.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
17844.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
17845.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
1859 Magyar Akadémiai Értesítő. XIX. évfolyam 2-9. szám egybekötve korabeli félvászon kötésben (Nyelvészeti cikkek, Aristotelés, Vogul monda, Bőlcsészeti zátonyok, materialismus, stb
17846.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
1859 Magyar Akadémiai Értesítő. XIX. évfolyam 7-9. szám egybekötve korabeli félvászon kötésben (Nyelvészeti i cikkek, materialismus, stb
17847.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
cca 1860 Két csipke szentkép. Máriaremete, kis sérüléssel
17848.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft