Nyomtatványok

Tételek száma: 438

Molnár Tibor számítógépes grafikái, egy prospektus + egy mappányi vegyes mű, részben jelzett, többségük jelzés nélkül, változó méretben.
18209.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
9 darab gyermeket ábrázoló kartonkép. Kopással, m: 12-13 cm
18210.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
"Életszínvonalunk, szociálpolitikánk a IX. és a X. pártkongresszus közötti időszakban" és "Művelődéspolitikánk a IX. és X. pártkongresszus közötti időszakban", feltekerve, beszakadásokkal,97x68 cmx2
18211.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Tájak, tanyák, tornyok. Vajnai János rajzai. 25 db fekete-fehér reprodukció, képeslap formátumban. Kissé sérült kiadói papírborítóban, 14x10 cm
18212.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Kb. 500 db vegyes (modern) névjegykártya, közte politikusok
18213.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
A Trianon Múzeum (Várpalota, Zichy-kastély) 2 db tájékoztatója + 3 db irredenta vers szövege
18214.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
14 db kiállítási katalógus és prospektus (Gyémánt László, Czene Gábor, Martyn Ferenc, Dalí, stb.), vegyes állapotban
18215.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
31 db vegyes matrica
18216.

31 db vegyes matrica

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
12 db kínai utazási és egyéb prospektus
18217.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Jean Effel karikatúrái, 6 db grafikát tartalmazó nyomtatvány, fűzés nélkül, 14,5x20 cm
18218.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Az ókori Róma látképe, nagyméretű, színes nyomat, 93x69 cm
18219.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
ifj. Szunyoghy András (?- ): The Fox and the Pickle 2. (A róka és az uborka, meseillusztráció). Nyomat, vászon, a hátoldalon angol nyelven feliratozva, felületén némi kopással, 29,5x14 cm
18220.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft