https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 83

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Brevet ezüst (Ag) tokos zsebóra, sérülésekkel, nem működik, számlap d: 42 mm
12849.

Brevet ezüst (Ag) tokos zsebóra, sérülésekkel, nem működik, számlap d: 42 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
57,89
EUR
,
62,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Csajka kézi felhúzós nyaklánc óra. Működik d: 30 mm
12850.

Csajka kézi felhúzós nyaklánc óra. Működik d: 30 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
2
Roskopf fém tokos zsebóra. jó állapotú festett számlap működő, jó állapotban pontosan jár d: 52 mm
12851.

Roskopf fém tokos zsebóra. jó állapotú festett számlap működő, jó állapotban pontosan jár d: 52 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Longines acéltokos, duplafedeles zsebóra, jelzett, nem működik, hiányos. d: 50 mm
12852.

Longines acéltokos, duplafedeles zsebóra, jelzett, nem működik, hiányos. d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
EUR
,
57,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Omega Tühler kézi felhúzós karóra acél tokkal, kissé sérült számlappal .Jelzett működik,. bőr szíjjal 33 mm
12853.

Omega Tühler kézi felhúzós karóra acél tokkal, kissé sérült számlappal .Jelzett működik,. bőr szíjjal 33 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
210,53
EUR
,
228,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Automata Swatch karóra. fém tokkal, jelzett fém szíjjal, elindul, de tisztításra szoruló szerkezettel d: 42 mm
12854.

Automata Swatch karóra. fém tokkal, jelzett fém szíjjal, elindul, de tisztításra szoruló szerkezettel d: 42 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
EUR
,
142,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Apha Saphir quartz karóra, bőr szíjjal, működik, d: 36 mm
12855.

Apha Saphir quartz karóra, bőr szíjjal, működik, d: 36 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Certina Town and Country kvarc karóra. Dátum kijelzéssel, minimálisan korrodált számlappal, működő, jó állapotban, bőr szíjjal. 30x30 mm
12856.

Certina Town and Country kvarc karóra. Dátum kijelzéssel, minimálisan korrodált számlappal, működő, jó állapotban, bőr szíjjal. 30x30 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
78,95
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag) női zsebóra, üveg lejár, szerkezet működik d: 28 mm
12857.

Ezüst (Ag) női zsebóra, üveg lejár, szerkezet működik d: 28 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Braunswetter János Szeged zsebóra, magyar címeres tokkal. Jelzett tok, jelzett szerkezet, jelzett számlap, sérült számlap, hiányzó mutató, szerkezet elindul de javításra szorul, kopott tokd: 50 mm
12858.

Braunswetter János Szeged zsebóra, magyar címeres tokkal. Jelzett tok, jelzett szerkezet, jelzett számlap, sérült számlap, hiányzó mutató, szerkezet elindul de javításra szorul, kopott tokd: 50 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
78,95
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Certina Argonaut 280, férfi karóra, dekoratív, elegáns aranyszínű működő, bőr szíjjal d:35 mm
12859.

Certina Argonaut 280, férfi karóra, dekoratív, elegáns aranyszínű működő, bőr szíjjal d:35 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Morgan kvarc női karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 20x35 mm fém szíjjal
12860.

Morgan kvarc női karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 20x35 mm fém szíjjal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz