https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 83

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
8 db vegyes női és férfi karóra, nem kipróbált állapotban
12885.

8 db vegyes női és férfi karóra, nem kipróbált állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
14
Huguenin kézi felhúzós férfi karóra. Működő szerkezettel, szíj nélkül, sérült üveg, számlap d: 28 mm
12886.

Huguenin kézi felhúzós férfi karóra. Működő szerkezettel, szíj nélkül, sérült üveg, számlap d: 28 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
18
Anker automata karóra. új bőr szíjjal, működő, jó állapotban, hibátlan számlappal 34 mm
12887.

Anker automata karóra. új bőr szíjjal, működő, jó állapotban, hibátlan számlappal 34 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
73,68
EUR
,
80,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Slava 17 köves mechanikus karóra, vitorlás ábrázolásával díszítve, bőr szíjjal, működik, karcokkal, számlap 2x2 cm
12889.

Slava 17 köves mechanikus karóra, vitorlás ábrázolásával díszítve, bőr szíjjal, működik, karcokkal, számlap 2x2 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
15 klf karóra
12890.

15 klf karóra

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
4
4 db régi zsebóra, sérült / hiányos állapotban
12891.

4 db régi zsebóra, sérült / hiányos állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
1
6 darab férfi karóra: Poljot, Raketa, Beha, Wostok, Ruhla, közte hiányos és működő darabokkal.
12892.

6 darab férfi karóra: Poljot, Raketa, Beha, Wostok, Ruhla, közte hiányos és működő darabokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
6
6 db vegyes női kvarc karóra
12893.

6 db vegyes női kvarc karóra

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
1
Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France  The clock is driven by a spindle mechanism,  Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading.  While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.
12894.

Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France The clock is driven by a spindle mechanism, Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading. While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
526,32
EUR
,
571,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Asztali óra, ónix óratestben, talpazatán repedéssel az anyagában m: 14,5 cm
12895.

Asztali óra, ónix óratestben, talpazatán repedéssel az anyagában m: 14,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Zománcozott falióra számlap, kis kopással, d: 9 cm
12897.

Zománcozott falióra számlap, kis kopással, d: 9 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Antik forgóingás óra, felújítandó, üveg búrával, m: 31 cm
12898.

Antik forgóingás óra, felújítandó, üveg búrával, m: 31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz