Térképek

Tételek száma: 109

cca 1900 Győr város térképe, Pallas Nagy Lexikona, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 23,5×15 cm
17572.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,37
2,57
20 db katonai térkép cca 1910 Erdélyi helyek Maroshévíz, Szászrégen. Marosvásárhely, Gyergyószentmiklós és más részek: Tapolca stb. hozzá egy áttekintőlap a kétszázezres térképekhez nagyrészt nagyon jó állapotban
17573.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
34
Magyarország térképe, 1:500 000, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., üvegezett keretben, 41×67 cm
17574.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Magyarország térképe a trianoni határok feltüntetésével, 1:500 000, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., üvegezett keretben, 42×69 cm
17575.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
6 db területi vasútvonal térkép (debreceni vonalcsoport, miskolci vonalcsoport, stb.)
17576.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
cca 1920 Magyarország gazdaságföldrajzi térképe. Teleki Pál gróf és Cholnoky Jenő közreműködésével szerk.: Fodor Ferenc. 1 : 1.500.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Gazdasági adatokkal, statisztikákkal, közte a trianoni békeszerződés által okozott ipari és gazdasági veszteségekkel, négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kisebb lapszéli foltokkal, sérülésekkel, 63x95 cm
17577.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
1942 Európai Oroszország térképe, 1 : 5.000.000, kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis sérülésekkel, foltokkal, 93x62 cm
17578.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
cca 1930-1940 Kőszeg és Sárvár környékének térképe (2 db), 1 : 75.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet / M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kissé foltos, 63x46 cm körül
17579.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
cca 1915-1918 Neue Generalkarte des südwestlichen Kriegsschauplatzes, westliches Blatt (Tiroler-Front). Lechners Kriegskarten XVIII. / A délnyugati hadszíntér (olasz front, Dél-Tirol) az I. világháborúban, nagyméretű térkép, 1 : 200.000, Wien, k. u. k. militär-geogr. Institut - R. Lechner, minimális szakadásokkal, 114x85 cm
17580.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
1939 Csonka-Magyarország közigazgatási beosztása, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadásokkal, 70×100 cm
17581.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
1939 Csonka-Magyarország áttekintő térképe, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 1:750 000, szakadásokkal, foltos, 70×100 cm
17582.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
cca 1914-1918 Übersichtskarte des südlichen Kriegsschauplatzes / A déli hadszíntér (Szerbia) az I. világháborúban, nagyméretű térkép, 1 : 750.000, Wien, K. u. k. Hof- und Universitätsbuchhandlung, kis lapszéli sérülésekkel, 100x73 cm
17583.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft