Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 170

~1884-1900. "A M. O. Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme 25 éves szolgálat után" hátoldalon jelzett Ag kitüntetés zománc nélkül, "S.J.L." gyártói jelzéssel, nem eredeti, modern mellszalagon (~16,30g/0.750/37mm) T:AU,XF /  Hungary ~1884-1900. "Service medal for the Hungarian National Fireman's Alliance - 25 year" hallmarked Ag decoration without enamel, with "S.J.L." maker's mark, with not original, modern ribbon (~16,30g/0.750/37mm) C:AU,XF
33663.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
78,95
85,71
~1884. "Magyar Országos Tűzoltó Szövetség / Szolgálati Érem 5 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül (35mm) T:VF patina, karc
33664.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF  Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration with ribbon C:XF  NMK 250.
33665.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XX éves Szolgálati Érme" ezüstözött bronz kitüntetés tűzoltósisakkal, nem eredeti mellszalagon T:AU kissé kopott ezüstözés
33666.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" bronz kitüntetés tűzoltósisakkal, nem eredeti mellszalagon T:AU kis patina
33667.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU patina
33668.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" bronzozott Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:AU lekopott bronzozás
33669.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül (17,75g/0.800/37mm) T:AU patina
33670.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
33671.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,00
10,86
~1920. "25" részben zománcozott bronz dalosköri jelvény T:AU
33672.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
~1920. "A Szociális Missziótársulat Asszonyszövetsége" zománcozott bronz jelvény "MORZSÁNYI J BUDAPEST ESKÜ UT 5" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:XF
33673.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
1923. "Debreczeni Czipész Iparosok Dalegylete" zománcozott bronz jelvény (51x31mm) T:AU kis zománchiba
33674.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft