Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 421

Al Pacino in conversation with Lawrence Grobel. Foreword by Al Pacino. New York, 2006, SSE. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20890.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Ignácz Rózsa: A vádlott, 1950-1952. 2005, Pro-Print Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20891.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,79
6,29
Alexander Mestermágus: Titkos mágia szertartások. Hn., 2014., Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
20892.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Babos Kálmán: Közhasznú magyarázó szótár a magyar irodalmi művekben. Bp., 1886, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés színezett lapszélek, kopottas állapotban.
20893.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Berkó Pál - Fehér Béla: K mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20894.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Garai Gábor: Mediterrán ősz. Versek. (Dedikált.) Budapest, 1962. Szépirodalmi Könyvkiadó (Szegedi Nyomda Vállalat). 1 t. (címkép) + 92 + [4] p. Dedikált: ,,Fischer Mártinak sok szeretettel: Garai Gábor. Bp. 63. máj. 27". A József Attila-díjjal háromszor, Kossuth-díjjal egyszer jutalmazott Garai Gábor költő negyedik verseskötetében olaszországi útján szerzett benyomásaival szembesíti olvasóját. A kötet első kiadása 1962-ben jelent meg, példányunk az azonos évben megjelenő második kiadásból származik. Tezla 4375. Aranyozott gerincű, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban, a védőborítót ,,1963. évi József Attila-díjas" felirattal ellátott zárszalag öleli körül. Jó példány.
20895.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
20896.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Ormódi Bertalan (szerk.): Magyar Akadémia könyve. Eredeti költemények. Pest, 1860, Wodianer. Félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
20897.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Zudor János: Romániából jöttem. Szőcs Géza előszavával. ,,Ifjú szívekben élek" - A Magyar Bibliofil Társaság sorozata. [Bp.], 1990, Magyar Bibliofil Társaság - Officina Nova, 31+(1) p. A borító Kass János munkája. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (119./1000) példány.
20898.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
20899.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
20900.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
20901.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft