Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 421

1990 Ludas Matyi évkönyv, a címlapon Szuhay Balázs (1935-2001), a Ludas Matyi főszerkesztője és Balogh Lajos (1954-) karikaturista autográf aláírásaival + Szuhay Balázs (1935-2001), a Ludas Matyi főszerkesztője és Balogh Lajos (1954-) autográf aláírásai Balogh Lajos (1954-) karikaturista kiállítási meghívóján
20974.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Lőrincz Lajos: Sakkfigurák éneke. Keszthely, 1995, Castellum-Press Könyv- és Lapkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
20975.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Békeffi László konferanszainak gyűjteménye. I. könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás (Elbert és Társa). 79 p. Korabeli félvászon-kötésben, előzéklapon korabeli bélyegzéssel. Unicus kötet, nem készült folytatása.
20976.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Csegezi József: Dikics. A szerző által DEDIKÁLT! H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötés, elülső papírborító egy része elválóban.
20977.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Balogh Levente: A Szentkirályi-titok. H.n., 2011, Szentkirályi Ásványvíz Kft. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20978.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Robert Merle: Ármány és cselszövés. Ford.: Kamocsay Ildikó. Bp., 2002, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
20979.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
20980.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
20981.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Sz. Lukács Imre: Magyar gulág. (Dedikált!) Szeged, 1997, Bába és Társai. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált példány.
20982.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Almási [Balogh] Tihamér: Két év multán. Eredeti vigjáték 1 felvonásban. Bp., 1881, szerzői kiadás, 24 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
20983.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Almási [Balogh] Tihamér: Rendelő óra. Eredeti vigjáték 1 felvonásban. Bp., 1881, szerzői kiadás (Fanda József-ny.), 35 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült fűzéssel.
20984.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Almási [Balogh] Tihamér: A tót leány. Eredeti népszínmű dalokkal 3 felvonásban. Zenéjét szerzé: Serly Lajos. Bp., [1882], Ifj. Nagel Otto, 80 p. Átkötött félvászon-kötésben.
20985.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft