Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 421

20842.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Nyirő József 3 kötete: Isten igájában. Bp., 1942. Révai. Sérült, kopott kiadói félhalina-kötésben. + Jézusfaragó ember. Bp., 1943. Révai. Kiadói félvászon-kötésben. + Mádéfalvi veszedelem. Bp., 1943. Révai. Kiadói félvászon-kötésben.
20843.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,42
9,14
20844.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
3 db Weöres Sándorral kapcsolatos könyv: Weöres Sándor: Psyché. Egy hajdani költőnő írásai. Bp., 1972, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Károlyi Amy: Weöres Sándor és Károlyi Amy élete képekben. Írta és összeáll.: - - . Bp., 1984, Magvető. Kiadói műbőr-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. + Magyar Orpheus. Weöres Sándor emlékezetére. Szerk.: Domokos Mátyás. Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20845.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
7,43
Pancsatantra azaz Ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve, az emberek és állatok világából való mulattató és tanulságos történeteknek versekkel tarkázott világhírű gyűjteménye. Ford.: Schmidt József. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Harmatta János. Győry Miklós illusztrációival. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20846.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,00
10,86
20847.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Mikszáth Kálmán: Tavaszi rügyek. Elbeszélések az ifjúságról. Mikszáth Kálmán Munkái 5. köt. Bp., 1893, Révai, 4 sztl. lev.+ 218+(2) p. Második kiadás. Kiadói dekoratív, aranyozott, illusztrált egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány kissé sérült, a fűzéstől elváló lappal.
20848.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
Bencsik Gábor: A lovasok. Álomjáték. Bencsik István rajzaival. [Bp.], 2013, Magyar Mercurius. Kiadói papírkötés, jó állapotban. szerző és a grafikus által aláírt, számozott (117./250) példány.
20849.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
7,43
Temesi Ferenc: Az éjféli utas. (Dedikált!) Bp., 2000, Ister. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Temesi Ferenc (1949- ) Kossuth- és József Attila-díjas író, műfordító által dedikált példány.
20850.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
20851.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,79
6,29
20852.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,05
12,00
20853.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
7,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft