Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 47

Forgács Attila: Az evés lélektana. Pszi-Könyvek. Bp., 2004, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.  A kiadó leírásából: "Mi történt az utóbbi 25 évben? Megduplázódott az elhízottak aránya. Pedig soha korábban nem tapasztalt fogyókúrahullám söpört végig a világon. A fogyás szándéka még érthető is a tömeges elhízás esetén, na de miért hízunk, a fogyókúrák dacára? A tudatos fogyási szándék ellen - jóval erősebb - őstudattalan erők hatnak. Az éhségérzetet nem csupán az élettani éhségjelek, hanem bizonyos ősemóciók is kiváltják. Az ember eredeténél fogva gyűjtögető-eszegető lény, aki örömeit és bánatait egyaránt hajlamos elenni. A kövér ember éhes lelkének alagsorában ott élnek kiéhezett elődei, akik ősvágyak formájában irányítják evési szokását. Mi ez a titokzatos, kontrollálhatatlan őserő? Honnan ered? Mit kezdhetünk vele? Miért eszünk akkor is, ha nem vagyunk éhesek? Ilyen kérdésekre keresi a választ ez a könyv."
20144.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Dr. Jávorka Sándor - Dr. Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kisatlasza. Bp., 1972, Mezőgazdasági Kiadó. 5. kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20145.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
20146.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
20147.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,79
6,29
5 db könyv - Papp József: Magyarország védett területei; Barangolások a soproni erdőkben; A vácrátóti botanikus kert; A zirci arborétum; A szarvasi arborétum.
20148.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Propolisz. A méhészet egy értékes terméke. Tudományos kutatások és vélemények összetételével, sajátosságaival és gyógyászati használatával kapcsolatban. Ford.: Szabados A. Bukarest, 1982, Apimondia. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.
20149.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
20150.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
20151.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
20152.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,79
6,29
20153.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
20155.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
20156.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft