Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 72

20236.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,47
15,71
Ranschburg Jenő: Jellem és jellemtelenség. A szerző, Ranschburg Jenő (1935-2011) pszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Az élet dolgai. Bp., 2002, Saxum, 206+2 p. Kiadói papírkötés.
20237.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
20238.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
20239.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
20240.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
20241.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
20242.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Kahn, Fritz:  Unser Geschlechtsleben. Ein Führer und Berater für jedermann. Zehnte Auflage mit 52 Abbildungen auf 32 Kunstdrucktafeln, darunter 14 farbiger Ganzseitbilder.  Zürich, (1937). Alber Müller Verlag (Buchdruckerei Keller & Co., Luzern). 397 + [3] p. + 18 t. (7 kétoldalas, 10 színes, utóbbiból 7 kétoldalas).  Fritz Kahn (1888-1968) német orvos, nőgyógyász szexológiai kézikönyve, a téma meghatározó műve. A munkához tartozó táblák remekül illusztrálják Fritz Kahn emberképét - a szerző a legtökéletesebben működő gépezetnek tekinti az emberi testet. Fritz Kahn művének illusztrációi egyben az infografika műfajának úttörői. A nemi életről, az impotenciáról, a nemi betegségekről kendőzetlen őszinteséggel nyilatkozó munkát a szerző szülőhazájában a nemzetiszocialista rezsim ellenszenvvel fogadta, a munka a könyvégetések jellemző tárgya volt.  Példányunk a munka 10. kiadásából származik.  Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, színes kiadói védőborítóban. Jó példány.
20243.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
20244.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,79
6,29
Révai Gábor: Beszélgetések a világról és a túlvilágról Müller Péterrel és Popper Péterrel. A szerző, Révai Gábor (1947-2020) író, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Az élet dolgai. Bp., 2008, Corvina. Kiadói papírkötés.
20245.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
G. Donáth Blanka: Személyiségformáló kiscsoportmunka az iskolában. A szerző, G. Donáth Blanka (1921-2015) pszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1980, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20246.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
20247.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft