5 000 Ft
10 db vegyes ex libris, kisgrafika, alkalmi grafika, klf. alkotók (Kékesi László, Kaveczky Zoltán, Gácsi Mihály, stb.), közte Budai Vár, erotikus ex libris, stb. Rézkarc, papír, többségében jelzettek, változó méretben.