2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1920 "Ex libris Mérő Nándor", avantgárd ex libris, klisé, papír, jelzés nélkül, 10x7 cm. In: Koeppel Emil: Byron. Ford.: Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA, (Hornyánszky-ny.) Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.