Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 417
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2868576
11325
471
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Ho jelzéssel, John Constable után: Szénásszekér (tanulmány). Olaj, vászon. 40x30 cm. Dekoratív fakeretben. 2870714
11326
471
4400
H Lübbert jelzéssel: Hullámverés. Olaj, farost. Fakeretben. 30x60 cm. 2868633
11328
471
Baumann jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, vászon. 50x60 cm. Dekoratív fakeretben. 3115667
11329
471
Mednyánszky jelzéssel: Téli táj. Akvarell, papír. 28x41 cm. Üvegezett fakeretben. 3115659
11330
471
TM jelzéssel: Társaság. Olaj, farost. 78x67 cm. Fakeretben. 3105743
11331
471
Márffy jelzéssel: Társaság. Pasztell, papír, 40x30 cm. Üvegezett fakeretben. 3051782
11332
471
TM jelzéssel: Jézus. Vegyes technika, papír. 40x30 cm. Keretben. 3087135
11333
471
Nemes Lampérth József jelzéssel: Táj. Olaj, farost. 40×60 cm 3171276
11334
471
E. Dalpiaz jelzéssel: Csendélet. 1982, olaj, farost, keretben, 40x30 cm 3101320
11335
471
Sziklay jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm 3167312
11347
471
Szigeti jelzéssel: Csendélet gyümölcsökkel. Olaj, vászon, 60x80 cm Keretben 2803722
11348
471
Horváth jelzéssel: Kislány a tisztáson. Olaj, vászon, keretben, 69x112 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft