Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 417
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3157549
11413
471
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Holdbéli táj (cím nélkül). Tus, papír, üvegezett fakeretben, 44x34 cm 3150891
11414
471
4800
Olvashatatlan jelzéssel: Brüggei piac (Bruges). Színes rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 50x64 cm 3150874
11415
471
Olvashatatlan jelzéssel: Kodály. Rézmetszet, papír, számozott (14?/80). Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 14x10 cm 2944151
11416
471
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Pecázó. Akvarell, papír. 20x27 cm. Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 2938146
11417
471
Olvashatatlan jelzéssel, Munkácsy Mihály után: Rőzsehordó nő. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29,5x23,5 cm 2636221
11418
471
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fakeretben, 35x28 cm 2935876
11419
471
Bodnár jelzéssel (B. Bodnár Éva?), 2 db rajz: Zebegényi részletek (Dunapart és kálvária). Tus, papír, lap sarkában apró sérüléssel, 16x9,5 és 9,5x16 cm 2980653
11420
471
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakos. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 31x27 cm 2638888
11421
471
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti város (Németország?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 22,5×17 cm 3057387
11422
471
Olvashatatlan jelzéssel (Halvax Gyula?), 2 db mű: Vízpart és hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, 9x14 cm 3130674
11423
471
Olvashatatlan jelzéssel: Pillangó. vegyes technika, vászon. 50x50 cm 3117377
11424
471
7500
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Sétálók. Olaj, falemez, jelzett. Üvegezett fakeretben, 30×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft