Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11504.
Vegyes grafika tétel: akvarellek, rajzok, vázlatok (közte futball és sport témájúak, stb.), vázlatfüzetben és külön. Vegyes technika, részben jelzettek, változó méret és állapot.
11505.
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XX. sz. erdélyi festő: Napfényes erdélyi táj. Olaj, karton. Sarkaiban kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 70×91,5 cm / With unreadable signature, XXth century transylvanian painter: Sunny Transylvanian landscape. Oil on cardboard. With small damages in the corners. Framed. 70x91,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.