Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 417
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3150881
11216
471
6500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Szentléleky jelzéssel: Felhős táj. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x70 cm 3150861
11217
471
4200
Tóth S jelzéssel: Színes portré, 1956. Termpera, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 49,5×38 cm 2972127
11218
471
Máyer B. jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, a lap sarkán folttal, kisebb törésnyommal, 18x23,5 cm 3072418
11219
471
4200
Üvegre festett kínai festmény keretben külső méret 10x26 cm /
Chinese painting painted on glass in a frame, external size 10x26 cm 3193386
11220
471
Kondor Béla (1931-1972): Tilos, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 16x8,5 cm 3193384
11221
471
Kondor Béla (1931-1972): Orgonás, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 16x8,5 cm 3193375
11222
471
Molnár C. Pál (1894-1981): Imádkozunk érte. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 17×11 cm 3193374
11223
471
Molnár C. Pál (1894-1981): Megszületett. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 17×11 cm 3125715
11224
471
Juszkó jelzéssel: Ló és lovas. Akvarell, karton. Üvegezett fakeretben. 27x35,5 cm 3125722
11225
471
AB (?) jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Fakeretben. 22,5x34 cm 3125725
11226
471
Bér R jelzéssel: Hangulatos táj. Olaj, rétegelt falemez. Sérült. 40x30 cm 3068185
11227
471
Basilides Barna jelzéssel: Táj. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva. 59x70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft