Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 417
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3068193
11228
471
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Balla Béla jelzéssel: Táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x44 cm 3125779
11230
471
Bálint jelzéssel (Bálint Gyula?): Erdély. 1900-1910 körül. Vegyes technika, karton, kissé foltos, 11x19 cm 3128248
11233
471
Szirmay jelzéssel: Fürdőző hölgy, 1949. Olaj, fa. . Dekoratív fakeretben. 49x70 cm 2980621
11234
471
Mihályi Balogh jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 26,5x31 cm 3193395
11239
471
Bán Béla (1909-1972): Akt, nyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 27×18,5 cm 3193396
11240
471
Ámos Imre (1907-1944): Önarckép nyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 21x26 cm 3193388
11241
471
Reich Károly (1922-1988): Akt lovon, nyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 28×21 cm 2362392
11243
471
3800
Oswald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm 2361251
11244
471
KS jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Fa keretben. 56,5x42,5 cm 2553829
11245
471
5500
Fan jelzéssel: Holdtölte. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 33,5x43 cm 2406877
11247
471
Ilnitzky jelzéssel: Horgász. Olaj, karton. Bal szélén kissé sérült. 24,5x34,5 cm 2448207
11249
471
4800
Koczkás jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Kissé sérült, javított fa keretben, 24×17 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft