11293.
471. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Horváth B jelzéssel, XX. sz. első fele: Vízparti táj. Olaj, karton. Kissé vetemedett. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x99 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!