11547.
471. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Olvashatatlan (Márk?) jelzéssel: Kisfiú portréja, 1943. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 47,5×33 cm