11190.
471. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
32 000 Ft
82,90 EUR, 91,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), 1900 körül működött festő: Lámpafénynél. Olaj, vászon, restaurált, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 36x30 cm