https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 1013

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Joláthy Attila (1927-1998): FPR 768, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/20). 30x28,5 cm. Felső sarkaiban apró hajtásnyomokkal.
10000.

Joláthy Attila (1927-1998): FPR 768, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/20). 30x28,5 cm. Felső sarkaiban apró hajtásnyomokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
212,20
EUR
,
228,57
USD
Ajánlatok száma:
4
Barcsay Jenő (1900-1988): Dinamikus formák II. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 37,5×50,5 cm.
10001.

Barcsay Jenő (1900-1988): Dinamikus formák II. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 37,5×50,5 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
EUR
,
142,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.
10002.

Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
901,86
EUR
,
971,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Maurer Dóra (1937-), Erika Kiffl (1939-): DIALÓG Relatív Quasi-képek (6 lap komplett mappa), 1990. 3-3 db eredeti, a művészek által (Erika Kiffl, Maurer Dóra) készített, aláírt és számozott eredeti fotográfia kartonon kiadói mappában. Mindegyik számozott: 269/300 és jelzett. 3 db Maurer Dóra alkotás mérete: 17,5x12,5 cm. Erika Kiffl alkotások mérete: 17,5x12,5 cm.
10003.

Maurer Dóra (1937-), Erika Kiffl (1939-): DIALÓG Relatív Quasi-képek (6 lap komplett mappa), 1990. 3-3 db eredeti, a művészek által (Erika Kiffl, Maurer Dóra) készített, aláírt és számozott eredeti fotográfia kartonon kiadói mappában. Mindegyik számozott: 269/300 és jelzett. 3 db Maurer Dóra alkotás mérete: 17,5x12,5 cm. Erika Kiffl alkotások mérete: 17,5x12,5 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
397,88
EUR
,
428,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (igazolás) is Rádóczy Gyarmathy Gábor, Aszalós Endre, Körmendi Anna és Kasnyik László autográf aláírásaival. Továbbá Rádóczy Ákos és Passuth Krisztina autográf aláírásaival. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Jó állapotban.
10004.

Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (igazolás) is Rádóczy Gyarmathy Gábor, Aszalós Endre, Körmendi Anna és Kasnyik László autográf aláírásaival. Továbbá Rádóczy Ákos és Passuth Krisztina autográf aláírásaival. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 114,06
EUR
,
1 200,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.
10005.

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
848,81
EUR
,
914,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm
10006.

Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
212,20
EUR
,
228,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Fajó János (1937-2018): Kör, 1975. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: XXX/XI. d: 28 cm. Lapméret: 30,5x29 cm
10007.

Fajó János (1937-2018): Kör, 1975. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: XXX/XI. d: 28 cm. Lapméret: 30,5x29 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
198,94
EUR
,
214,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Gubis Mihály (1948-2006): Átlós kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/26. 31x31 cm.
10008.

Gubis Mihály (1948-2006): Átlós kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/26. 31x31 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
10009.

Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
198,94
EUR
,
214,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1972. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott (13/40). 47x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (13/40)
10010.

Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1972. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott (13/40). 47x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (13/40)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
185,68
EUR
,
200,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse
10011.

Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
111,41
EUR
,
120,00
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz